Yaptığım İşler

Bill Ratner İle Hazırladığım Çalışmalar

Amerikada geçirdiğim süre içerisinde tanıştığım Dünyaca ünlü seslendirme sanatçısı voice over Bill Ranter, Amerikan Hollywood filmlerinin fragman sesi olup dünyanın yakından tanıdığı bir seslendirme sanatçısıdır. Kendisi ile prodüksiyon şirketim Compact Production olarak Türkiye' de bulunan Metro fm ve Saran holding e ait Radio Time' ın jingle çalışmalarında ayrıca THY nin kabin içi tanıtımlarında, Bodrum Halikarnas Club çalışmalarımda bizlere destek olmuştur. İngilizce seslendirme gerektirebilecek bir çok kurumsal tanıtım işlerimizde bana destek ve yardımcı olmuştur. Ayrıca Türkiye' de kendi sesi için tek yetkili reklam ajansı olarak Compact Prodüksiyon' u seçmiştir. 

Organize ettiğim Düntaca ünlü sanatçı Coolio ve Dj Tarkan konserleri Halikarnas Club tanıtım çalışmalarım. Bill Ratner 2007
Halikarnas - Radio Time ve konser organizasyon çalışmalarım Bill Ratner
00:00
halikarnas club logo.png
Metro Fm için hazırladığım Radyo Jingle Sweeper Çalışmalarım Bill Ratner 2006 Şarkı aralarında yayınlanan radyo ID Tanıtımları.
Metro Fm - Jingle Çalışmalarım Bill Ratner
00:00
Pal station 106 radyosu için hazırladığım şarkı araları jingle çalışmalarım Texas da bulunan kurumsal radio id bayan vokalleri ile hazırladığım çalışma ( 2009 )
Pal Station - Jingle Çalışmalarım
00:00
Metro fm logo.png
Pal station 106 Jingle.jpg
Türk hava yolları için hazırladığım kabin içi skylife magazin tanıtım anonsu ve ekip planlamasına ilişkin 12000 adet Türkçe santral anonsu ( 2010 )
THY - Sky life magazin ve miles and smiles tanıtım anonsu
00:00
THY logo.jpg
Kendi şirketim olan Compact Production için hazırladığım Dublaj Sanatçısı Mesut Uz un seslendirdiği ve aralarında Bill Ratner, Aktör DC Douglas ve Queen Dalton ın bulunduğu Compact Prodüksiyon tanıtımı. ( 2011 )
Compact Production - Tanıtıcı Reklam
00:00
Film Produksiyon.png

Haluk Bilginer ile hazırladığım çalışmalar

Reklam yapımını ve seslendirmelerini üstlendiğim Minoxil ve Anka Yapı Tv Reklam filmleri Ünlü Oyuncu ve Seslendirme sanatçısı Haluk Bilginer' in seslendirmesi ile ( 2012 )
Haluk bilginer - compact production.jpg

Anna Beatris Baros un ve Coolio nun Türkiye' ye getirilmesi

Adil Işık tekstil ürünlerinde ve düzenlenecek olan defile için brezilyalı model anna beatris barosun türkiye' ye getirilmesi ve Bodrum halikarnas clup konseri için Dünyaca ünlü 8 grammy ödülü sahibi sanatçı Coolio nun Türkiye getirilmesini üstlendim

Cook Mutfak gereçleri Tanıtım Çekimleri

Sedat Tahir Aş ye ait Cook Mutfak gereçlerinin Yemek tarifi video çekimlerini ve montaj işlemlerini hazırladım. 2012

Coca Cola, TüvTürk, Mesam 

coca cola logo.png
Tüvtürk logo.png
Mesam Logo.png

Coca Cola Personel eğitim filmi yapımı, Tüvtürk ve Mesam Türkiye geneli seminer video çekimlerini gerçekleştirdim

Kendi Şirketlerimin Tanıtım Filmleri

Kurmuş olduğum Bilet Expert isimli internet üzerinden yolcu bileti satışlarına ilişkin web sitesinin tanıtım filmi ve ayrıca Hesaplı kiralık adı altında Motel, pansiyon, butik otel, daire konaklamalarına yönelik rezervasyon sitesinin reklam filmi çok sevdiğim dostum olan Ünlü dublaj sanatçısı ve oyuncu Kadir Özübek' in sesinden hazırladığım çalışmalar. 

White House Residence Otel Şişli

2015 Senesi itibari ile merkezi mecidiyeköy profilo avm' nin yanında bulunan 16 odalı butik oteli işletmekteyim

Şişli günlük kiralık daire_edited.jpg
Şişli günlük kiralık delüx daire_edited.
günlük kiralık.jpg

Bilet Expert Uçak Otobüs Feribot Bileti Online Satışı

2017 Senesinde projelendirdiğim ve şu anda faaliyete geçirdiğim Bilet Expert yolcu bileti satışı yapan web sitem ve ios android uygulamaları.